Zajmujemy się sprzedażą i montażem wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących i biokominków. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w celu zapoznania się z ofertą oraz obejrzenie produktów, które posiadamy na ekspozycji.

Doradzimy w wyborze, powiemy czym różnią sięm od siebie poszczególne modele i na co zwrócić uwagę przy zakupie

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i jeśli jest taka potrzeba jeździmy na miejsce montażu kominka, żeby dokonać dokładnych pomiarów, ustalić szczegóły zabudowy i podać koszt całej inwestycji.

Na życzenie zrobimy projekt i wizualizację w programie graficznym, biorąc pod uwagę pomysł klienta, jak również proponując najlepsze rozwiązania techniczne.

Wszystkie obudowy wykonujemy z zastosowaniem płyt krzemianowo-wapiennych gwarantujących długie i bezproblemowe użytkowanie kominka.

Służymy radą już na etapie projektoania domu, aby zamontowany w nim wkład kominkowy był usytuowany w jak najlepszym miejscu, z wymaganym doprowadzeniem powietrza i z odpowiednim przewodem kominowym. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych i kosztownych przerbek już w momencie montażu i obudowy wkładu.

OD
1997
ROKU W BRANŻY KOMINKOWEJ

Kontakt

Kominki FAJ
ul. Jachowicza 30a
09-400 Płock

516-180-010

biuro@kominkifaj.pl

Dojazd

Realizacje

Wszelkie prawa zasrzeżone © Kominki Faj 2016

Projekt i wykonanie | Hedea.pl